Духовні скарби Черкащини

14 травня 2017 року у Черкасах відбувся щорічний обласний фестиваль дитячої творчості “Духовні скарби Черкащини”.

Традиційно учні нашої школи – учасники вокального гуртка “Букварик” (керівник Ліщинський В.І.) та танцювального колективу “Потічок” (керівник Пустовіт Л.В.) – теж стали учасниками фестивалю. На розсуд журі були представлені танець “Ой, у лузі калина” та запальна пісня “Побажання”.

Наші вихованці добре знають, що для артистів головне те враження, яке вони справили на глядачів, тому осяйніі посмішки та яскраві сценічні костюми говорили самі за себе. Подолати жорстку конкуренцію було нелегко, але вони доклади максимум зусиль, щоб бути кращими. Гості фестивалю бурхливими оплесками зустрічали та проводжали наших артистів.

Фестиваль закінчився нагородженням і подяками від Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації.

Стомлені, але щасливі і повні вражень, ми повернулись додому. Кожен думав про своє: хтось мріяв про майбутні перемоги, хтось милувався краєвидом, хтось будував плани на майбутнє. А ми, дорослі, думали: як добре, що у нас такі талановиті, такі щирі діти.

Л.М. Сікачина, вихователь