Вишиванка – душа України

Вишиванка – це душа України. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до України.

18 травня 2017 року в школі відзначали День вишиванки. Дрес-кодом дня стала вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.


Загальношкільний виховний захід «Вишиванка  – душа України» зібрав в актовій залі і дорослих, і учнів. Під час заходу діти більше дізналися про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притаманна своя вишивка.

 

Кожен клас презентував свою вишиванку по-своєму: хтось піснею, хтось таночком. Своїми виступами учні величали Україну та українців. Зі сцени прозвучали пісні: «Моя сорочка вишиванка», «Україночка», «Вишивала дівчина вишиванку», «Українська вишиваночка», «Бабусина вишиванка», «Україна – вишиванка», «100 відсотків щастя». Танцювальні композиції «Вишиваночка» та «Вишиванка для донечки» додали колориту святу.


Проведення цього заходу продемонструвало, що наші вихованці відчувають себе справжніми українцями  та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.

О.В. Науменко, вихователь