Акція “Почути серцем”

25 вересня 2017 року в Центрі “Надія” стартувала довготривала акція “Почуй серцем”, приурочена Міжнародному дню людей з вадами слуху.

В рамках цієї акції відбулися ряд заходів, серед яких конкурс “Прочитай крилатий вислів, написаний дактилемами”, презентація “Мовчазні зорі”, вікторина “Всесвітньо відомі глухі”, читання віршів та виконання пісень жестовою мовою.

Метою цих заходів було прагнення виховати доброзичливе ставлення до людей з порушеннями слуху, розвиток цікавості до жестової мови, підвищення самооцінки і впевненості у власних силах дітей з порушенням слуху.

Відтепер раз на тиждень в Центрі започатковано “глуху” велику перерву, під час якої учні будуть намагатися спілкуватися не словами, а чути серцем.

Г.С. Донець, О.М.Абрамович, вчителі-дефектологи