![](http://www.korsun-internat.org.ua/wp-content/uploads/2017/09/p9201230-1.jpg)
21 вересня в Україні відзначається свято Миру. Саме тому з метою формування необхідності відзначення такого свята напередодні в центрі “Надія” було проведено акцію “Голуб миру”, до якої всі учні Центру власноруч виготовили паперових голубів – птахів вісників миру та розвісили їх під стелею закладу.
Своє прагнення до миру наші вихованці висловили в своїх малюнках, які стали експонатами шкільної виставки. 21 вересня 2017 року, саме в День миру, було організовано конкурс малюнків на асфальті “Діти України за мир в усьому світі”.
Сьогодні кожний громадянин України виборює мир та спокій для нашої рідної землі. І наші діти роблять це творчістю, адже вона єдина наша зброя.
О.В. Науменнко, вихователь