Пам’яті жити в віках!

Корсунь-Шевченківська битва – одна з видатних операцій по оточенню та знищенню великого угрупування противника під час Другої світової війни. 73 роки минає з тієї похмурої та мінливої зими зі снігопадами та відлигами, коли вдалося остаточно та назавжди вибити  нацистських окупантів із славетних земель Корсунщини.

В переддень  відзначення 73-ї річниці перемoжного завершення  Корсунь-Шевченківської наступальної операції  в нашій школі було проведено тематичний тиждень «Пам‘яті жити в віках!».

В рамках тематичного тижня було проведено виховні заходи у групах на тему «Гортає Корсунь літопис війни», виставку тематичних стіннівок «Палав під Корсунем вогонь…», виставку дитячих малюнків «Ми хочемо миру!». Учні 4-10 класів відвідали музей історії Корсунь-Шевченківської битви. Також було проведено загальношкільну  годину інформування ««Вклонімося великим тим рокам!» за участю працівників Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника.

14 лютого 2017 року наші вихованці   взяли участь в районному святі патріотичної пісні «В нашій пісні –і слава, і сила», де представили пісню «Я не хочу гратись у війну» у виконанні Хітматуліна Кирила.

Вище згадані заходи сприяли ознайомленню учнів з масовим героїзмом людей на фронті і в тилу під час Другої світової  війни, ознайомленню з героїчними сторінками історії рідного краю.

В.М. Шестопал, заступник директора з виховної роботи