Гараж для Тачок

16 лютого 2017 року в дошкільній групі №1 відбулося відкрите заняття з конструювання.

В гості до малят завітав герой їхнього улюбленого мультфільму «Тачки» – Блискавка Макквін, який запропонував побудувати гараж для його друзів – машинок Саллі, Метра, Чіко.

В ігровій формі діти знаходили спільне та відмінне, порівнювали й зіставляли деталі; закріплювали кольори – червоний, жовтий, зелений; за допомогою дидактичної гри вивчали  правила дорожнього руху.

Сюжетно забарвленими були пальчикова гімнастика («Заведені машинки»), фізкультхвилинка («Машини»), процес конструювання проходив під музичний супровід із мультфільму.

Діти з задоволенням включилися в діяльність, виконували всі завдання старанно. До активності малят  спонукали конкурсні завдання (“Перегони”), в яких потрібно було проявити свої вміння.

Практична діяльність – побудова гаража з деталей конструктора – вчила малят виконувати послідовні дії, розвивала їхнє логічне мислення, увагу, творчу уяву, дрібну моторику рук, вчила співставляти свою роботу із зразком, діяти швидко, точно.

Подібні заняття приносять багато користі. Під час цих занять діти вчаться  створювати гарні вироби, малюки  відчувають себе маленькими  творцями, які вірять у себе і свої сили.

Павленко Марина Віталіївна, вихователь