На Святого Миколая дитячі усмішки засяяли

У наш час  всім дуже необхідний промінчик доброти. А прикладом безкорисливості,  щирості  і  щастя  для нас давно є постать Святого Миколая. День святого Миколая, безумовно, найочікуваніше й улюблене свято і для дорослих, і для дітей, тому, що в цей час межа між  дитинством  і дорослістю повністю зникає і кожен відчуває себе безпечною дитиною. З особливим нетерпінням його чекають всі, бо Свято Миколая пов’язане з подарунками, гарним настроєм, як це й буває на свято…

Тільки   позитивні емоції переповнювали вихованців Комунального закладу «Корсунь-Шевченківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Надія» Черкаської обласної ради» під час проведення низки заходів, приурочених  Дню Святого Миколая.

Вихованці закладу заздалегідь   готували сюрпризи  своїм рідним та друзям і власноруч  виготовили  ялинкові   іграшки, якими прикрасили зелену красуню на подвір’ї Центру.

18 грудня учні здійснили мандрівку  в історію виникнення свята та дізналися, як святкують цей день в інших країнах світу під час проведення години спілкування «Традиції святкування Дня Святого Миколая в різних країнах світу».

19  грудня  в Центрі відбулося святкове дійство «Світом Миколай мандрує». До вихованців нашого закладу завітав Святий Миколай зі своїми помічниками-ангелами. Всі діти отримали подарунки, які з’являлися з чарівної торбинки Миколая, з побажанням всього найкращого. Лозинку цього разу не отримав ніхто.

Але  на  цьому  сюрпризи не закінчилися.  Для того, щоб привітати учнів зі святом та щедро обдарувати дітей солодощами, необхідними для навчання та дозвілля канцтоварами  до Центру приїхали довгоочікувані дітками гості: наші шефи – представники  Черкаської митниці Державної фіскальної служби на чолі з виконуючим обов’язки начальника митниці Пікулем Євгеном Валентиновичем,  представники  Державного підприємства «Корсунь-Шевченківське лісове господарство»,  прокурор Корсунь-Шевченківського відділу Звенігородської місцевої прокуратури Кривошия Ірина Миколаївна, адвокат –  член Національної  асоціації адвокатів України Салій Сергій Антонович, керівник товариства «Торговий дім Корсунь-К»  Кудрявцева Олена Василівна, голова громадського об’єднання «Солдатські  матері Корсунщини»  Перетятько Тетяна Володимирівна, голова спілки ветеранів АТО Корсунщини  Журавльов Іван Вікторович, представники обласного контактного центру, Ходаковська Лариса Володимирівна – директор Черкаського обласного контактного центру.

Вихованці Центру підготували для гостей чудову виставу. Зі сцени лунали пісні та вірші про Святого Миколая. Всі присутні були вражені та розчулені щирістю дитячих усмішок.  Родина НРЦ «Надія»  дякує нашим  шановним гостям за можливість дарувати дітям ці  усмішки.

Нехай це Свято наповнить щастям, теплотою і любов’ю кожну родину нашої чудової країни, а  наше життя буде мирним і яскравим