В гості до Святого Миколая

18 грудня 2017 року наші художники-переможці конкурсу «Намалюй казку»  Федюк Анна, учениця 8-В класу  та Бокач Богдан, учень 4-А класу їздили  в гості до Святого Миколая.

В Черкаському обласному центрі роботи з обдарованими дітьми, де відбувся обласний благодійний захід «На Святого Миколая щира усмішка засяє», вони зустрілися з іншими переможцями, послухали концертну програму, подивилися виставку картин та виставку новорічних дідухів, відвідали Музей хліба, побачили новорічно-різдвяну виставку учнівських  робіт  закладів середньої освіти   Черкаської  області «Новорічна компози-ція» та виставку-конкурс «Український сувенір». Із цікавістю діти розглядали живих жителів Центру: рибок, папуг, морських свинок, білочок та інших тваринок живого куточку. Із захопленням учасники виготовили новорічні прикраси на майстер-класах, які провели викладачі Центру. На завершення всі присутні діти отримали солодощі від веселого Святого Миколая.

Дякуємо організаторам заходу за гарний настрій в переддень чарівного українського свята.

Exif_JPEG_420