На варті наших душ – Небесна Сотня

Ніколи не зітруться у пам’яті події зими 2014 року  –  вони перевернули свідомість багатьох людей, показали, що українці – нація, гідна кращого майбутнього.

На честь вшанування Героїв Небесної Сотні  20 лютого 2017 року в нашій школі відбувся урок-реквієм «Їм судилося безсмертя».

В основу сценарію було покладено розповідь про події 18-20 лютого 2014 року, поетичні рядки, написані в ті буремні дні на Майдані. Кожне слово було наповнене глибоким змістом, виразним почуттям. Тут переплелися і тривога, і журба, і життя, і смерть, і біль, і любов. Вірш за віршем описували запеклі бої, боротьбу , надії та сподівання –  нелегку долю тих, які пішли в останню життєву атаку. Згадали учні про кожного Героя Небесної Сотні, переглядаючи хроніки подій та відеопрезентації. З почуттям патріотизму, гідності виконували учні пісні про Героїв Небесної Сотні, про Україну. І вже ніхто не соромився сліз болю і жалю – ні учні, ні їх наставники. На завершення заходу  діти запалили  свічки, які символізували пам‘ять про душі полеглих людей за свободу, за свої права, за гідність людини.

Хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав життя за щасливе майбутнє свого народу біля шкільної Стіни пам’яті Героїв Небесної Сотні  під час загальношкільної лінійки  «На варті наших душ – Небесна Сотня».

Ведучі заходів закликали дітей пам’ятати Героїв НебесноїСотні та молитись до Бога за нашу країну, за наших воїнів, за захист нашої Вітчизни. На українській землі добро та зло зійшлися в смертельній сутичці, але ми сподіваємось та віримо, що добро переможе.

В.М. Шестопал, заступник директора з виховної роботи