Збережемо планету Земля!

Яскравою подією квітня стала презентація науково-пошукового проекту «Зроби чистішим своє місто, свою країну, свою планету», над яким працювали учні 5-10 класів протягом навчального року.

26 квітня 2017 року відбувся виховний захід «Збережемо планету Земля!», на якому екологічні загони розкривали проблеми охорони рідного краю (6 кл., виступ агітбригади «Прости, Земле!»), забруднення лісів отрутохімікатами (7 кл., екологічна «Казка про загублений ліс або сон літньої ночі»), перерахувавши, чого не можна робити, склали рецепт збереження краси рідної землі (5 кл., пісня «Лісова пісня»), розкрили значення води в житті людини та наголосили на необхідності її збереження (8-9 кл., екологічна сценка «Зробив діло – гуляй сміло!»), закликали оберігати свій дім – планету Земля (10-Г, жестова пісня «Earth song»).

Продуктом науково-пошукової діяльності учнів 5-10 класів стала презентація, в якій зібрано фотоматеріали трудових акцій в рамках міні-проектів: «Струмок, річка, річечка», «Турбота про птахів», «За здоров’я нації», «Подвір’я дитячих мрій», «Збережи ялинку» та ін..

О.В. Трачук, вихователь