Обласна олімпіада з трудового навчання

З метою збереження і розвитку творчого потенціалу нації, формування в суспільстві сприятливих умов  для становлення особистості та підтримки  обдарованих дітей із особливими  освітніми потребами, 21 квітня 2017 року на базі нашої школи було проведено  обласну олімпіаду з трудового навчання серед вихованців спеціальних шкіл-інтернатів.

Під час урочистої частини  з вітальним та напутнім словом до учасників олімпіади  звенулись   методист Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Литвин Інна Миколаївна та директор нашої школи — Хронік Тетяна Євгенівна.

На творчу наполегливу працю, позитив та чудовий настрій  надихали своїми яскравими виступами господарі – учні школи.

Голови журі дали настанови перед відповідальним випробуванням  та побажали успіхів  і творчого натхнення учасникам олімпіади.

В олімпіадних змаганнях  взяли участь 37 учнів 8-9 (10) класів із 10 спеціальних шкіл-інтернатів за такими напрямами: швейна, столярна, слюсарна, взуттєва, сільськогосподарська, будівельна справи.

Особливо приємним творчим сюрпризом для учасників олімпіади та гостей школи стали майстер-класи, створенні талановитими вихователями нашої школи. Учасники навчилися виготовляти японських журавликів, дивовижні квіти кусудамі, ангелів-мотанок, та повезли з собою браслети дружби, власноруч виготовлені з атласних стрічок.

Важливим етапом завершення олімпіади  стало нагородження  переможців  дипломами та солодкими подарунками.

Учасники показали себе справжніми творцями  предметного світу. Знання  та  вміння, які учні  продемонстрували, стали  гордістю для кожного закладу, де вони навчаються.

Не залишились без нагород і ми. Учні нашої школи вибороли почесні місця на обласній олімпіаді з трудового навчання: Дрючило Даша (І місце, швейна справа), Нестеренко Яна (ІІ місце, швейна справа), Колеснікова Евеліна (ІІ місце, швейна справа), Мурженко Влад (ІІ місце, слюсарна справа), Скорик Вадим (ІІ місце, слюсарна справа), Дубина Богдан (ІІ місце, столярна справа).

Тож вітаємо переможців і зичимо нових творчих здобутків!