Науково-пошуковий проект “Екологічними стежками”

19 квітня 2017 року молодші школярі  презентували науково-пошуковий проект «Екологічними стежками», який  став підсумком довготривалої клопіткої роботи виховательського та дитячого колективів.

Під час заходу «Знай, люби, бережи» учні по-дитячому розкривали дорослі проблеми екології: забруднення водойм, знищення лісів, захист та збереження первоцвітів.

Метою роботи над проектом було формування екологічної культури школярів, розширення уявлення про цінність та багатогранність природи України.

В процесі пізнавально-пошукової діяльності діти здобули знання про різноманітність рослинного (дерев, кущів, квітів) та тваринного світів, про воду та її значення в житті людини.

Цікавою формою презентації стала інсценізація («Одного разу в лісі» – 4-й та підготовчі класи, «Бережи річку» –  2 кл., «Червона книга» – 3 кл.)

За активну участь у науково-пошуковому проекті «Екологічними стежками» учасники отримали гідну нагороду – «Медаль еколога».

Л.В. Пустовіт, вихователь