Декада охорони навколишнього середовища

З метою пропагування екологічної культури, захисту навколишнього середовища, любові до природи, доведення значення екології в житті людини з 10 по 20 квітня 2017 року в школі проходила декада екології та охорони навколишнього середовища.

В рамках цієї декади учні нашої школи мали змогу долучитися до ряду заходів та акцій природоохоронного спрямування, які носили розвивальний, виховний та пізнавальний характер.

В бібліотеці була розгорнута книжкова виставка «Люби і знай свій рідний край», в якій були представлені книжки, гортаючи сторінки яких учні усвідомили красу і неповторність рідного краю.

Результатом екологічних прогулянок до весняного Корсунського парку стали малюнки учнів початкових класів, на яких вони зобразили первоцвіти, які, як дізналися діти, дуже красиві і, водночас, рідкісні. Всі вони занесені до Червоної книги і їх потрібно охороняти (виставка малюнків «Первоцвіти нашого парку»).

Цікавою формою пізнавальної діяльності для учнів 6-10 класів стала прес-конференція «Що я можу зробити сьогодні для мого завтра?», під час якої школярі будували плани та шукали можливості втілення в життя основ природоохорони та покращення екологічної ситуації в Україні.

Ідею збереження природи та любов до неї діти втілили в малюнках та стіннівках, з яких в шкільному коридорі було сформовано виставку «Живи з природою у дружбі!»

Об’єктом постійної уваги стала виставка виробів з покидькового матеріалу «Друге життя», на якій були представлені неординарні роботи з пластику, газетного паперу, серветок, поліетилену. Своїми роботами учні довели, що покидьковий матеріал може стати основою для створення предметів інтер’єру.

Підсумовуючи зроблене, можна сказати, що Декада була цікавою, насиченою, і, безперечно, надовго залишиться в пам’яті учнів.

О.В. Науменко, вихователь, наставник центру учнівського самоврядування “Прес-центр”