Загальношкільна толока

Невід’ємною частиною чистого довкілля є прибирання та озеленення території. З метою благоустрою прилеглої до школи території, в рамках декади збереження навколишнього середовища в школі була оголошена акція «Загальношкільна толока», яка об’єднала колективи працівників та вихованців школи.

Дорослі розпочали роботи з благоустрою на весняних канікулах: прибирали подвір’я школи, підсаджували дерева та кущі, створювали зони відпочинку для мешканців дитячої шкільної родини. Тепер територія стала привабливою для дітей: на ній з’явилася казкова галявина, на якій можна гратися разом з героями казки «Колобок», березовий гайок перетворився на математичну галявину, де можна не лише відпочити на пеньочку, а і пригадати числа, на авто майданчику можна здійснювати уявні подорожі.

Повернувшись до школи, дітлахи буди переповнені позитивними емоціями, їхні оченята світилися від радості та захоплення, а в голівках визрівали нові плани, як зробити ще краще. Колобок не посміхається – зробимо посмішку, ведмедику сумно – дамо йому меду.

Ми, дорослі, охоче підтримуємо будь-які прояви творчості, самостійності, ініціативності наших дітей, адже, школа – їхня домівка, а вдома все повинно бути найкращим.

Акція по благоустрою триває, в нас ще багато нереалізованих планів, але ми маємо головне для їх реалізації – бажання. Подібні заходи мають об’єднувати всіх навколо однієї мети – піклування про довкілля та підтримання навколишнього середовища в належному стані.

Т.Є.Хронік, директор школи