Успішний фініш

11 квітня 2017 року на загальношкільній лінійці було підведено підсумки Марафону дитячої творчості, який стартував на початку березня.

Протягом всього цього часу школа святкувала “дні народження” виховних груп. Вже стало традицією, клас, який звітує сьогодні, називаємо іменинниками, адже цей день є по-справжньому святковим та хвилюючим.

Іменинники напередодні свята виготовляють запрошення почесним гостям (журі), оголошення для всіх друзів, які кожного дня чекають подарунків – виставки творчих робіт та святкового дійства на сцені.

Гості йдуть на свято теж з подарунками: гарним настроєм, посмішками, похвалами, словами підтримки, гучними оплесками.

Перед цьогорічним журі конкурсу дитячої творчості, як завжди, стояло надважке завдання – справедливо оцінити учасників Марафону. Зваживши всі “за” та “проти”, судді винесли свій вердикт. Оцінювались групи в двох вікових категоріях: І категорія – підготочий – 4 клас; ІІ категорія – 5-10с клас.

І місце за створення і майстерне виконання програми творчого звіту, який пройшов на високому мистецькому рівні, посіли виховні групи 4-го та 5-х класів;

ІІ місце за оригінальний стиль діяльності та майстерності вибороли виховні групи 1-го та 6-го класів;

ІІІ місце за старанність та активність дісталось виховним групам підготовчих та 7-х  класів.

Дитячий успіх – це гідна оцінка роботи всього педагогічного колективу групи, адже те, що діти демонструють в цей день (номери художньої самодіяльності, вироби образотворчого мистецтва) – це результат тривалої клопіткої колективної праці дитини і педагога.

Для створення ситуації успіху кожне дитяче старання повинно бути винагороджене. На лінійці ми отримали нагороди: діти – настільні ігри, які зроблять цікавим їхнє дозвілля, дорослі – грамоти, які будуть надихати на нові ідеї.

Не дивлячись на те, що переможцями стали не всі, кожна виховна група, кожна дитина перемогла себе, свій страх, свою сором’язливість, невпевненість. А головними переможцями Марафону стали Творчість та Дружба.

О.В. Науменко, вихователь, наставник центру учнівського самоврядування “Прес-центр”