Шкільний експрес-2017

26 травня 2017 року на привітному шкільному подвір’ї пролунав  останній дзвінок. Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

Для більшої частини учнів це просто оповіщення про прихід шкільних канікул. Але для наших випускників закінчення шкільного року пов’язано не тільки з радістю, але і з побоюванням, легким смутком, надіями … Для тих, хто цього року закінчує школу, останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Вони начебто і не зовсім дорослі ще, але вже й не діти.

Дівчата у дуже гарних сукнях, хлопці у святкових костюмах урочисто, під бурхливі оплески батьків, гостей зайшли до залу. Привітали своїх вихованців і перші вчителі – Біла Олена Михайлівна та Курасєвич Світлана Володимирівна. Пригадали, як колись зовсім маленьких учнів батьки привели у перший клас, як разом долали усі труднощі, а класні керівники – Ткаченко Олександр Васильович та Абрамович Ольга Миколаївна, побажала випускникам успіхів, здійснення усіх задумів, щасливої та щедрої долі у житті.

Директор школи Хронік Тетяна Євгенівна разом з заступником директора з навчальної роботи Мороз Світланою Петрівною зачитали наказ про випуск учнів із школи та вручили свідоцтва про базову середню освіту та привітали випускників теплими словами і побажали гарної долі.

Тож щасливої долі і щастя доволі, дорогі випускники!!!

О.М. Абрамович, класний керівник 10-Г класу