День відкриття зміни

Ось і прийшли довгоочікувані канікули. Залишились позаду уроки, відзвенів останній дзвоник, можна з легкісню вдихнути великий і мрійливий ковток літнього повітря. В учнів з’явилося багато вільного часу, який потрібно правильно організувати, щоб було не тільки цікаво, а й корисно.

29 травня 2017 року в нашій школі відбулося урочисте відкриття оздоровчої зміни пришкільного табору «Сонечко». Її відкриття чекали протягом всього року, адже знали, що на всіх чекають цікаві заходи, конкурси, ігри.

І ось звуки музики сповістили про початок роботи табору «Сонечко». Під час урочистої лінійки учні приймали вітання зі святом та побажання усім активного і безпечного відпочинку, доброго настрою, творчої та плідної співпраці.

 

Вихованці привітали «Сонечко» гучними девізами, речівками, загоновими піснями, які підготував кожен загін, готуючись до «сонячного круїзу» з безліччю цікавих завдань, дивовижних подорожей, веселих стратів, занять за інтересами та ігор.

Під час святкового конценту «Ми — діти твої, Україно!» вихованці дарували літньому сонечку пісні та таночки про дитинсво, літо, Україну.

День в таборі, який розпочався під гаслом: «Сонечко» співає і танцює, відкриття своє святкує!», завершився дискотекою «Літній бриз».

Оздоровча зміна стартувала. Ура!

О.В. Науменко, вихователь