День відкриття зміни

Ось і прийшли довгоочікувані канікули. Залишились позаду уроки, відзвенів останній дзвоник, можна з легкісню вдихнути великий і мрійливий ковток літнього повітря. В учнів з’явилося багато вільного часу, який потрібно правильно організувати, щоб було не тільки цікаво, а й корисно.

29 травня 2017 року в нашій школі відбулося урочисте відкриття оздоровчої зміни пришкільного табору “Сонечко”. Її відкриття чекали протягом всього року, адже знали, що на всіх чекають цікаві заходи, конкурси, ігри.

І ось звуки музики сповістили про початок роботи табору “Сонечко”. Під час урочистої лінійки учні приймали вітання зі святом та побажання усім активного і безпечного відпочинку, доброго настрою, творчої та плідної співпраці.

Вихованці привітали “Сонечко” гучними девізами, речівками, загоновими піснями, які підготував кожен загін, готуючись до “сонячного круїзу” з безліччю цікавих завдань, дивовижних подорожей, веселих стратів, занять за інтересами та ігор.

Під час святкового конценту “Ми – діти твої, Україно!” вихованці дарували літньому сонечку пісні та таночки про дитинсво, літо, Україну.

День в таборі, який розпочався під гаслом: “Сонечко” співає і танцює, відкриття своє святкує!”, завершився дискотекою “Літній бриз”.

Оздоровча зміна стартувала. Ура!

О.В. Науменко, вихователь