![](http://www.korsun-internat.org.ua/wp-content/uploads/2019/01/IMG-4b3b0cd075f95684268e778e3034c8b1-V.jpg)
18 січня 2019 року вихованці нашого Центру побували в храмі мистецтва – театрі. Чудова вистава “Коза-Дереза”, в постановці Черкаського драматичного театру, подарувала насолоду і дітям, і дорослим.
Така нагода нам випала завдяки благодійній допомозі Ірини Валеріївни Ванникової, керівника соціальних проектів МХП, і просто чуйної, небайдужої до долі наших дітей людини.
Дякуємо, Ірино Валеріївно, за Вашу підтримку.