![](http://www.korsun-internat.org.ua/wp-content/uploads/2019/01/IMG-f4cc5749ddcc6e59b5419d98d044cadb-V.jpg)
17 січня 2019 року в виховних групах 1-В та 2-Б класів (вихователі Луценко А.А., Горбенко Т.В.) відбулася зустріч в затишному літературно-музичному кафе, де слухали поезію про зиму, музичні твори Вівальді та Чайковського, відгадували загадки.
17 січня 2019 року в виховних групах 1-В та 2-Б класів (вихователі Луценко А.А., Горбенко Т.В.) відбулася зустріч в затишному літературно-музичному кафе, де слухали поезію про зиму, музичні твори Вівальді та Чайковського, відгадували загадки.