Гурток хореографії

Хореографічне мистецтво – це джерело збагачення особистості, воно формує її духовну культуру, впливає на її розвиток.

У нашій школі діє гурток хореографії для учнів молодших класів. Мета гуртка – сприяти естетичному та фізичному розвитку дітей, розвитку музичного смаку, почуття ритму, пластики, хореографії; формувати ціннісне ставлення до власного здоров’я.

Репертуар гуртка досить різноманітний і цікавий, він поєднує багато напрямків: бальну, народну, сучасну хореографію. Крім того, діти отримують відомості з народознавства.

Гуртківці демонструють танцювальні вміння під час загальношкільних заходів, творчих звітів, що проводяться у школі та за її межами.  Виховатнці гуртка беруть активну участь у заходах і конкурсах районного рівня, показуючи високий рівень майстерності.

Керівник гуртка – Пустовіт Лариса Вікторівна, вихователь