Гурток “Пісенна мозаїка”

Субота, 11.00 – 12.00

На заняттях гуртка “Пісенна мозаїка”  учні  вивчають нові пісні, відпрацьовують чистоту інтонації, техніку володіння вокалом, сценічну майстерність, вміння володіти мікрофоном, дикцію та виразність співу. Засвоюючи музично-поетичні твори, діти вчаться розуміти красу рідного слова, розширюють свій кругозір.

Робота гуртка спрямована на виховання естетичного смаку, завдяки частим виступам на сцені учні долають невпевненість, сором’язливість, підвищують свою самооцінку. Розучування українських пісень, як народних, так і сучасних, виховує в учнів любов до рідного краю, його пісенної спадщини. Матеріал, який розучується під час занять, стає справжньою знахідкою під час підготовки до загальношкільних заходів.

Керівник гуртка – Ломова Алла Володимирівна, вихователь