Хореографічний гурток

Неділя, 11.00 – 12.30

Хореографія – це світ краси руху, звуків, світлових фарб, костюмів, тобто світ чарівного мистецтва, яке сприяє фізичному розвитку дітей та збагачує їх духовно.

Дисциплінованість, працьовитість і терпіння – ті риси характеру, які необхідні на заняттях гуртка  хореографії .

Заняття з хореографії забезпечують більш повний розвиток індивідуальних здібностей дітей, вони люблять мистецтво танцю і відвідують заняття протягом досить тривалого часу, виявляють наполегливість і старанність у придбанні танцювальних знань і умінь. Використовуючи специфічні засоби мистецтва танцю, зацікавленість дітей, керівник гуртка має можливість проводити велику виховну роботу.

Кожна національна хореографічна культура має певний комплекс рухів і своєрідну, специфічну манеру їх виконання.

З метою виховання учнів в дусі патріотизму я, як керівник гуртка, звертаю увагу саме на українські народні танці, адже саме вони несуть енергетику нашого народу, розкривають весь колорит  українського народу.

Керівник гуртка – Сікачина Леся Миколаївна, вихователь