Гурток “Мережка”

Субота, 15.00 – 16.00

Неділя, 11.30 – 12.30

Під час роботи гуртка «Мережка»  діти отримують перші художні враження, оволодівають різними видами художньої діяльності, серед яких значна увага приділяється аплікації, конструюванню, ліпленню, ручній праці.

Найбільше дітей приваблює виготовлення різних поробок з паперу − орігамі. Нескладні прийоми складання і безмежна фантазія здатні створити із шматочка паперу цілий світ.

Цей вид мистецтва сприяє концентрації уваги, розвиває конструктивне мислення, творчу уяву, художній смак. Орігамі стимулює і розвиває пам’ять, оскільки дитина для того, щоб зробити фігурку, повинна запам’ятати послідовність її виготовлення, прийоми і способи складання.

Залишається лише додати, що ці заняття допомагають розвинути творчість, оригінальність, неповторність особистості дитини, а це є одним з головних завдань виховання та навчання.

Керівник гуртка – Філоненко Ірина Іванівна, вихователь