Гурток “Чарівні фарби”

Діти із задоволенням відвідують заняття гуртка ’’Чарівні фарби’’. На заняттях з зображувальної діяльності розвиваються у дітей естетичне сприйняття, вміння помічати красиве у навколишньому середовищі, закладаються основи художнього смаку. Ці заняття виховують звичку вносити елементи краси в побут, природу, стосунки з однолітками, дорослими.

Керівник гуртка знайомить дітей з різними видами та жанрами образотворчого мистецтва: живописом (пейзаж, портрет, натюрморт, казковий, побутовий, анімалістичний), графікою, скульптурою та декоративно-прикладним мистецтвом. На таких заняттях діти розвивають здатність сприймати мистецькі твори, виявляють емоційне ставлення до зображеного; у дітей розвиваються здібності до образотворчої діяльності (почуття кольору, форми, композиції).

Діти із задоволенням навчаються використовувати колір, форму, лінії, штрихи, пропорції, композицію, різні матеріали (олівці, фарби, фломастери, воскові олівці, свічки, природний матеріал, глину, пластилін, тісто, папір, картон) та нетрадиційні техніки (штампування, малювання пальчиком, долоньками, крапками, фактурного малювання, обривання об’ємної аплікації, орігамі та ін.) як засоби створення виразного художнього образу.

Дітей навчають створювати складні художні образи, багатофігурні сюжетні композиції, розміщувати предмети ближче та далі, самостійно знаходити прийоми зображення при інтеграції різних видів образотворчої діяльності.

На заняттях вихователь спонукає дітей до творчості, використовуючи ігрові методи та прийоми (ігрові ситуації, розповіді – малювання з елементами казки, ігри – забави, ігри – етюди).

Гуртківці є учасниками конкурсів малюнків та виставок до визначних подій, самостійно оформляють святкові стіннівки та готують вітальні листівки. Серед гуртківців слід відмітити дітей з особливими здібностями,  це – Мироненко Аліна, Веретільник Максим, Білоус Карина, Філоненко Анна.

Керівник гуртка – Лозіцька Олена Павлівна, вихователь