Гурток “Всевмійки”

Субота, 15.15-16.00

Заняття гуртка «Всевмійки» спрямовані на формування в дітей загальних уявлень про папір, клей, фарби, ножиці та інші матеріали для творчості. Під час роботи учні вчаться: раціонально використовувати різні матеріали,  послідовності виготовлення різноманітних виробів; розвивають: навички охайної роботи,  дрібну моторику, що сприяє розвитку мовлення, образного мислення,  уяви, естетичного смаку; виховують: бережливе ставлення до оточуючого середовища, любов до праці, взаємоповагу.

Цікаві заняття покликані орієнтувати дітей в різних техніках виконання робіт та виховувати інтегровану особистість.

А скільки позитивних емоцій викликає у маленьких «всевмійок» участь в естетичному оформленні повсякденного побуту? Щоразу, споглядаючи результати своєї роботи, діти посміхаються , відчуваючи гордість за свої досягнення, та прагнуть і надалі розвивати свої вміння та навички .

Керівник гуртка – Іванова Ірина Станіславівна, вихователь