Новорічний TV-канал старшокласників

Коли діти дорослішають, дуже важливо зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди.
Всі учні нашого Центру чекали цього дня, коли розпочне роботу новорічний TV-канал. Чакали і дочекались.

Напередодні канікул 25 грудня 2017 року всі старшокласники Центру зібралися в стилістично оформленому спортивному залі, де красуня-ялинка, запальна музика та гарний настрій створили святкову атмосферу для учнів та вчителів.
На святковому маскараді не обійшлося без пригод. На свято завітали сварливі баби Параска і Палажка, головних героїв дійства викрали розбійники і сміливий поліцейський Петренко допомагав в пошуках. Величності і казковості святу надав візит королівської родини, яка захопила всіх жвавою «Ломбадою».

DSC_0632
DSC_0646
DSC_0649
DSC_0652
DSC_0679
Новорічний вечір складався з безлічі яскравих моментів, які сприймалися глядачами на одному диханні і сприяли чудовому настрою в залі. Під час веселих конкурсів, організованих ведучими, всі проявили неабиякі свої творчі вміння. Новинкою на новорічному святі цьогоріч було проведення флешмобу, який організувала гостя свята. Він дуже захопив не лише учнів, а й дорослих в залі.

DSC_0669
DSC_0630
DSC_0621
DSC_0610
DSC_0598
DSC_0584
Висловлюємо щиру подяку всім вихователям, які зробили свято для учнів.
Відгомін цього новорічного дійства зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру в диво.

О.В. Науменко, вихователь