Ой радуйся, земле!

Зі справжнім снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. 18 січня 2018 року у НРЦ «Надія »відбувся виховний захід «Ой радуйся, земле, рік новий народився!».

DSC_0160
DSC_0142
DSC_0122
DSC_0110
DSC_0103
DSC_0084
DSC_0081
DSC_0064
DSC_0045
DSC_0040
Метою традиційного шкільного заходу було поглиблення знань учнів про свято Водохреща, звичаї, обряди, традиції пов’язані з циклом Різдвяних свят. Учні дізналися, як святкували ці свята наші прапрадіди, виразно читали поетичні твори, присвячені святам зимового циклу, лунали гарні привітання з Різдвом, Старим Новим роком, Водохрещем. Подібні заходи в нашому Центрі проводяться не вперше, адже, ми надзвичайно багато уваги приділяємо розвитку творчих здібностей дітей.
Ми вітаємо всіх з Хрещенням Господнім! Свято хрещення дано нам для того, щоб ми по-новому поглянули на світ навколо нас, повірили в його чистоту і прийняли в серце його красу. Зі святом, світлим і чистим Водохрещем!

С.В. Курасєвич,
заступник директора з виховної роботи