ПАЛЬЧИК ЗАМІСТЬ ПЕНЗЛИКА

Дошкільний вік – це вік, сприятливий для розвитку творчості. Діткам все дається легко, усе цікаво, і все вони виконують з великим захопленням. Особливо, коли всі дії пов’язані з грою або включені в ігрові відносини. Так, 8 лютого 2017 року, до діток дошкільної групи № 1 на заняття з образотворчого мистецтва завітала синичка, яка заохотила діточок до нетрадиційного малювання гілочки горобини для птахів.  Малята малювали пальчиком.

Нетрадиційні підходи до організації образотворчої діяльності дивують і захоплюють дітей, тим самим викликають прагнення займатися творчістю.

Заняття проходило в ігровій формі, діти мали змогу погратися з синичкою, погладити її. Закріпили вихованці назви зимуючих птахів, імітували політ  пташки в пальчиковій грі.

Практична діяльність супроводжувалася спокійною музикою, тому діти працювали спокійно і продуктивно та  отримали задоволення від  заняття.

Ібрашева Олена Іманбаївна, вихователь