ЛІПИМО СНІГОВИКІВ

7 лютого 2017 року у виховній групі першого класу відбулося відкрите заняття з предметно-практичної діяльності, на якому малята навчилися ліпити сніговика зі жмаканого паперу.

Заняття пройшло у формі гри-подорожі до чарівного зимового лісу.  Головною метою подорожі була допомога лісовим звірятам: білочці, лисичці, їжачкові, зайчикові.

На кожному етапі подорожі на учнів чекали різноманітні логічні завдання: «Зберись у зимову подорож», «Прикрась пиріг лісовими ласощами», «Знайди половинку гостинця»; допомогла поринути в атмосферу зимового лісу вдало підібрана фізкультхвилинка.

Під час заняття використовувались елементи інсценізації, де діти проявили свої артистичні здібності, закріпили навички ведення діалогу.

Ліплення сніговика зі жмаканого паперу – новий і цікавий для дітей вид творчості, за допомогою якого розвивається дрібна моторика руки.

Всі учні під час заняття проявляли активність. Подорож казковим лісом всім принесла радість та користь.

О.І. Бондаренко, вихователь