ПРЕДМЕТНО-ПРАКТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

6 лютого 2017 року у виховній групі підготовчого класу відбулось відкрите заняття з предметно-практичної діяльності. Під час заняття малята за допомогою вихователя Сліпченко  Валентини Олександрівни створили сюжетну аплікацію «Снігурі на гілці горобини».

В роботі з дітьми, які мають вади мовленнєвого розвитку, дуже важливо приділяти увагу формуванню звуковимови та корекції мовлення. З цією метою вихователем на занятті використовувались вправи на дихання «Вітрячок», артикуляційна гімнастика «Язик-чарівник», фізкультхвилинка «Зима», пальчикова гімнастика.

Практична діяльність дітей супроводжувалась коментуванням, показом зразка, наочною ілюстрацією. Важливе місце відводилось інструктажу з безпеки життєдіяльності під час роботи з клеєм.

Заняття носило розвивальний, пізнавальний характер, діти збагатили свої знання про зимуючих птахів, навчились розрізняти їх за істотними ознаками.

В.О. Сліпченко, вихователь