День бантиків

Сьогоднішній день у пришкільному таборі «Сонечко» видався не менш захоплюючим, ніж попередні. Розпочався він, як завжди, з ранкової зарядки.

Гарно поснідавши, набравшись сил та енергії, діти з задоволенням взяли участь у спортивних змаганнях «Спритні, дужі, витривалі». Змагання відбувалися між командами, кожна з яких показала свою спритність, силу та командний дух. І хоч боротьба була запеклою, перемогла дружба!

Символом сьогоднішнього дня став бантик. До Дня бантиків кожен готувався ретельно. Діти прикрашали себе різними бантами та бантиками: з різних матеріалів, кольорів; різними за величиною: великими, маленькими і зовсім крихітними; бантики – на зачісках, на головних уборах, на руках, на шиях, на ногах, на взутті.

У цей день у всіх був гарний настрій, всі веселі та усміхнені зібралися на конкурсно-розважальну програму «Юні дизайнери».

Після проведення дефіле визначили переможців у таких номінаціях:

• самий більший бантик – 14 загін;

• самий натуральний бантик – 8 загін (Костенко Оленка);
  • самий патріотичний бантик – 11 загін (Сивак Оленка);

• самі маленьки бантики;

• найкраща презентація – 14 загін

День бантика об’єднав навколо однієї колективної справи і дітей, і дорослих, залишив приємні спогади та враження.

О.В. Науменко, вихователь