Свято дитинства

Традиційно 1 червня – Міжнародний день захисту прав дітей – в пришкільному таборі «Сонечко»  відзначаємо під гаслом: «Свято дитинства першочервневе – це свято для тебе і свято для мене».

Після святкової лінійки, приуроченої Дню дитинства, всі вихованці оздоровчої зміни взяли участь у флешмобі «Хай дитинство буде щасливим!»

Перший літній день був насичений цікавими заходами, серед яких: конкурс малюнків на асфальті «Наповнимо цей світ радістю!»,  спортивний марафон «Нас єднає дружба», пісенний конкурс «Заспіваймо разом пісню!».

Шкільне подвір’я стало місцем проведення концертної програми «Веселковий світ дитинства», під час якої у виконанні дітлахів  звучали веселі пісні, вірші, інсценівки про літо, дитинство, дружбу. Не обійшлося і без запальних таночків.

В цей день школярі отримали море позитивних емоцій, позитивних вражень, гарний настрій та ще раз переконалися в тому, що дорослі піклуються про їхнє щасливе дитинство. Зі святом наших дітей привітали шефи та Черкаський контактний центр, подарунки від якого допоможуть зробити дозвілля в «Сонечку» змістовним та цікавим.

В.М. Шестопал, заступник директора з виховної роботи