День індіанців

Теплий, спекотний, червневий день подарував вихованцям пришкільного табору «Сонечко» море позитивних емоцій. 8 червня 2017 року в таборі пройшло традиційне, незвичайне, довгоочікуване свято «День індіанців».

Зібравши все необхідне, учні 8-14 загонів вирушили до лісової стоянки, де на них чекала розважальна програма «Індіанське плем’я». Кожен загін – це було окреме індіанське плем’я, яке мало свою назву, свого вождя та свій ритуальний танець. Всі галасували, видавали різноманітні звуки, які символізували прихильність вождю, у знак поваги загонові племена приносили вождю жертву. Після певного ритуалу вождь оголосив полювання за скарбами, які були сховані на території лісу (гра-змагання «Знайди скарб!»).

Нетрадиційним цього дня був і обід: смачна юшка та запашна каша (конкурс «Наша каша найсмачніша»).

З великим задоволенням дівчатка табору взяли участь у конкурсі «Make up по-індіанськи», під час якого створювали макіяж в індіанському стилі.

З нетерпінням чекали повернення старших індіанців і вихованці молодших загонів. На табірному подвір’ї, одягнувшись в індіанські костюми, розмалювавши обличчя, малята вигукували традиційні кричалки, водили ритуальні хороводи, розводили справжнє індіанське багаття.

День був повний вражень від спортивних розваг, риболовлі, теплого спілкування в колі друзів.

О.В. Науменко, вихователь