День фантазерів

Кожен день табірного дозвілля заповнений різноманітними цікавими заходами. 9 червня 2017 року в нашому таборі День фантазерів.

Фантазувати наші вихованці вміють, люблять, а розвивати та спрямовувати дитячу фантазію – завдання для нас дорослих. Показати свої вміння випала нагода під час творчого конкурсу «Аукціон фантастичних ідей», завданням якого було виготовити та презентувати цікаві вироби, нафантазувавши, як і де їх можна застосувати.

В другій половині дня всі зібралися на фантастичний показ моди «Літній настрій». Розважальна програма супроводжувалась веселими конкурсами з переодяганням, вправлянням в ходьбі на підборах, зав’язуванні бантиків тощо.

 

Та найбільше чекали на показ моди, до якого готувалися протягом дня. Першою номінацією стала зачіска. В цьому конкурсі взяли участь 3 моделі: Барбі (Мирошніченко Діана, 8 загін), Катя Осадча (Хруленко Зарема, 7 загін), Україночка (Соболь Світлана, 14 загін).


Справжнє дефіле влаштували учасники загонів, представивши моделі: «Чарівна фіранка», «Еко-костюм з капелюшком», «Король літа», «Перший хлопець на селі і Дід», «Катя Осадча», «Дзідзьо і Барбі», «Сукня від Шанель», «Хлопець на всі 100%», «Холодне літо 2017», «Прогулянка парком», «Український стиль».

Кожна модель була оригінальною Можливо, хтось із авторів-фантазерів колись підкорить великі подіуми Мілану. Фантазувати і мріяти корисно!

О.В. Науменко, вихователь