День квіткової веселки

Діти, квіти, веселка – суміжні поняття, які в кожного асоціюються з літом, сміхом, радістю. Всі ці три поняття в нашому пришкільному таборі «Сонечко» ми поєднали 10 червня 2017 року в День квіткової веселки.

Цього дня всі заходи були приурочені квітам. Під час гри-мандрівки «Ключі від старого лісу» загони вирушили на екскурсію в природу з метою зібрати польові квіти для букету.

Вихованці молодших загонів мандрували Червоною книгою, на її сторінках шукали квіти нашої місцевості, з’ясовували, що вони корисні, рідкісні, і їх потрібно охороняти.

Старші учні (9-14 загони) організували спортивні змагання «А нумо, наздожени!» та дружній футбольний матч, давши своїм командам квіткові назви – «Маківка», «Соняшник», «Барвінок».

Та справжнім квітковим святом став Конкурс на кращий польовий букет, на якому кожен загін презентував зібраний польовий букет.

Квіткова феєрія закінчилась фотосесією, яка стала ще одним яскравим свідченням цікавого табірного життя.

О.В. Науменко, вихователь