День талантів

Незаперечним є той факт, що наші діти талановиті, їхні таланти розкриваються в усьому: в спорті, в художньому мистецтві, в співах, в танцях, навіть в дитячих пустощах.

30 травня 2017 року в пришкільному таборі “Сонечко” – День талантів.

Свої спортивні вміння наші вихованці мали змогу розкрити в спортивних естафетах, на зміну яким прийшов дружній футбольний матч (спортивне свято “Вітаємо, Спортландіє!”).

Кажуть, людська долоня – це карта життя людини. Глянувши на долоню, можна передбачити майбутнє. Сьогодні в рамках акції “Чарівні долоньки” кожен відчув себе художником. Ідея – маленькими долоньками намалювати малюнок. Емоції переповнювали дітей. Всі швидко підхопили ідею і результат – яскрава квітка миру.

В другій половині дня нелегка задача була перед журі конкурсно-розважальної програми “Ми – найкращі!”, адже їм потрібно серед яскравих дітей обрати найталановитіших, в кожному роздивитися їхній талант. Учасники програми вражали своїми співами, танцями.

Конкурс закінчився обранням Міс та Містера табору “Сонечко”, ними стали Дячок Вова та Шевченко Катя.

День талантів закінчився дискотекою “Танцюють всі!”, під час якої талановиті дівчатка 7-го класу провели майстер-клас з хореографії.

О.В. Науменко, вихователь