День здоров’я

Здоров’я – найцінніший скарб, а вміння його зберегти – найкращий досвід, який здобуває людина протягом всього життя.

День здоров’я в таборі «Сонечко» (4 червня 2017 року) був не лише цікавим, а і пізнавальним.

В першій половині дня загони ходили на екскурсію в природу, під час  яких досліджували лікарські рослини та дізналися про їхнє значення та застосування.

Після денного сну, який теж важливий для здоров’я людини, всі діти табору зібралися на лекцію-тренінг «Надання долікарської допомоги», яку підготувала медсестра.

Алла Миколаївна цікаво розповіла про дії в разі теплових опіків, під час літньої грози, під час лісових пожеж, в разі отруєння та укусів змій та комах. Розповідь супроводжувалась показом дій та завданнями, під час яких закріплювались практичні навички надання першої долікарської допомоги. Окреме місце в тренінгу зайняла розповідь про поведінку на воді та дії під час порятунку потопаючого.

В День здоров’я діти здобули необхідні знання та вміння, щоб зробити свій літній відпочинок не лише цікавим, а і безпечним.

О.В. Науменко, вихователь