День веселкових мандрів

Мабуть, важко знайти людину, яка б не любила мандрувати. Ось і в нашому таборі «Сонечко» 3 червня 2017 року був День веселкових мандрів.

Добре поснідавши, загони вирушили в свої мандрівки, маршрут яких тримали від усіх в таємниці, щоб потім на теплому колі поділитися своїми враженнями.

11 загін: «Наша мандрівка стала повною несподіванкою для нас самих. Спочатку ми приїхали до брами Корсунського замку. Менша половина нас запропонувала просто погуляти парком, а більшу половину, яка і перемогла, включаючи нашу виховательку – Лисенко Галину Василівну, привабила ідея пішої подорожі. Ледь помітні стежки довели нас аж до с. Карашина. Попивши водички з паркового джерела, погравши в футбол на полі, ми стомлені, але задоволені, повернулись до табору».

8 загін: «Всі ми мріємо про відпочинок біля річки, нехай навіть не купатися, а хоча б побавитись біля води. Зібравши всю свою силу волі в кулак, пообіцявши не йти до води, ми вирушили на прогулянку до Мартанського ставу. Прийшовши на берег, ми з задоволенням підхопили ідею виховательки – Гончар Антоніни Валерівни: влаштувати конкурс піщаних палаців. Перевтілившись в архітекторів, ми взялися до роботи, і ось результат – чудові замки із піску».

12, 13 загони: «Сьогодні ми були справжніми дослідниками природи рідного краю. Розпочалася наша подорож до урочища Ваканці, яке зараз нагадує фіолетовий килим – цвіте валеріана. Надихавшись її аромату, ми вирішили дослідити стан прибережної зони річки Рось. Ми славно попрацювали, прибрали берег від сміття. А нагородою нам стала можливість побродити по берегу («Хоч ноги помочити!»)».

Після денного відпочинку ми всі зібралися на конкурсну програму «Веселі повзуни». Головною умовою сьогоднішніх конкурсів була необхідність долання перешкод повзанням: по лаві, навприсядки, боком. Було весело!

День, переповнений вражень, закінчився відчуттям приємної втоми та мріями про нові веселкові подорожі.

О.В. Науменко, вихователь