Європа – наш спільний дім!

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Для українців – це особливий день, адже нашу країну і ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.
Вихованці нашого Центру також долучились до святкувань.
Впродовж тижня в групах проводились тематичні уроки, виховні години. Захоплюючою була віртуальна подорож учнів 7-А класу «Франція – країна моєї мрії», в якій семикласники дізнались цікаві факти про Францію, помандрували її визначними місцями.

Пізнавальним виявився візит третьокласників до шкільної бібліотеки. Експонати книжкової виставки «У книжок нема кордонів» познайомили школярів з історією створення Євросоюзу.

Предметно-практичну та пізнавальну діяльність вдало поєднали наші вихованці під час створення інформаційного куточка «Європа – наш спільний дім». Кожний клас на ньому розмістив власноруч виготовлений прапорець країни ЄС та розповів про неї багато цікавого. Зірки Євросоюзу ще яскравіше засяяли.
Свої творчі здібності змогли показати і наші юні танцюристи. Членами дитячої організації «Сонцеграй» був проведений танцювальний флешмоб «Україна – це Європа!»

У юних художників була можливість попрактикуватись в різних техніках: і малювання на ватмані, і на асфальті. Всі дитячі роботи об’єднав один девіз: «Україна – це серце Європи!»
Ми – українці! Ми – європейці! І сподіваємось, що наше прагнення стати частиною Євросоюзу скоро здійсниться.