Світ дитинства

Дошкільний вік – це важливий вік у становленні та розвитку особистості. Це період, коли формується здатність пізнавати себе як члена сім’ї, родини, дитячого об’єднання, виховується любов до рідного дому, школи, своєї країни і природи, до рідного слова та державної мови, побуту, традицій, культурних особливостей як рідного, так і інших етносів українського народу.

21 березня 2017 року в дошкільному відділенні відбулося свято «Світ дитинства». Захід не залишив байдужими нікого з присутніх. Всі поринули в світ справжньої казки та безтурботного дитинства.

У святі взяли активну участь всі дітки та педагогічний колектив відділення. Наші вихованці під керівництвом вихователів та вчителів-дефектологів вивчили пісеньки, віршики, таночки, народні українські ігри та відчули себе героями української народної казки «Колобок».

На заняттях гуртка «Умілі руки» (керівник Шпилька І.І.) діти власноруч виготовили подарунки-листівки, які є символом приходу весни, добра та краси. Ці подарунки діти вручили всім гостям на згадку про свято.

Педагогічний колектив: Біла О.М., Томіленко О.В., Ібрашева О.І., Швайка Н.А., Павленко М.В., Мошенська Т.П., Соломаха Т.В.