В дружбі наша сила

Ключовим  завданням  вихователя  є виховання в учнів почуття взаємодопомоги, чуйності, єдності. Тому 5 квітня 2017 року учні 7-х класів запросили на своє родинне свято «У дружбі наша сила» батьків, учителів, друзів.

Діти продемонстрували свої творчі здібності  у різних видах мистецтва: хореографії, інсценізації, декламації, вокальному мистецтві.

Наших учнів об’єднують спільні інтереси та вподобання, тому, вражені творчістю Ліни Костенко, вони з задоволенням поділились своїми переживаннями з присутніми.

Запальні танці  («Мавки», «Залицяльники», «Пасадобль») були підтримані бурхливими оплесками глядачів.

Дуже важливо мати справжніх друзів. Секретом дружби поділились педагогічні працівники, які товаришують багато років і зуміли пронести товариські відносини протягом всього життя. На їх прикладах діти будуть вчитися дружити.

Висновком свята стала проста істина, що друг – це та людина, яка ніколи не зрадить, скаже тобі правду, не залишить ні в біді, ні в радості.

Педагогічний колектив: Сердюк Л.В., Міняйло Т.С. – класні керівники, Бейгуленко Л.В., Сікачина Л.М., Ломова А.В., Сорокопуд Т.М. – вихователі