Здоров’я – головне багатство

Здоров’я – це дар. Його потрібно шанувати, не витрачати, а примножувати. Основними завданнями Школи здорового способу життя є робота в напрямку формування в учнів засад здорового способу життя, необхідних знань, умінь та навичок, які сприяють їхньому життєвому успіху. Ми прагнемо навчити дітей цінувати своє здоров’я, робити правильний вибір на користь здоров’я.

З нагоди відзначення Всесвітнього дня здоров’я, який традиційно відзначається всією світовою спільнотою 7 квітня, в нашій школі відбувся ряд заходів, метою яких було допомогти дітям зрозуміти цінність свого здоров’я та необхідність його збереження.

Протягом дня в усіх виховних групах проведено тематичні бесіди, години спілкування, інформаційні хвилинки про цінність здоров’я.

Після теоретичних занять школярі з задоволенням взяли участь у спортивних заходах. Між учнями початкових класів були проведені змагання «Веселі старти», в яких школярі долали етапи веселих естафет.

Тепла весняна погода дала можливість юним спортсменам 5-9 класів провести тренувальний матч з футболу під суворим суддівством тренерів. З кращих футболістів буде сформовано шкільну команду, яка візьме участь в обласних змаганнях.

В цей день всі учні, від малого до великого, з нетерпінням чекали закінчення уроку, дзвінка на перерву, адже саме він (дзвінок) був сигналом про те, що в спортивній залі розпочнеться весела рухлива перерва.

Щоб продемонструвати свої наміри щодо ведення здорового способу життя, активісти Школи здорового способу життя запросили всіх до актової зали на виступ шкільної агітбригади «Молодь – за здоровий спосіб життя та щасливе майбуття». Веселого настрою додали конкурси та рухливі ігри, організовані з глядачами.

Сповнений позитивними емоціями, з зарядом бадьорості та впевненості в необхідності збереження власного здоров’я, закінчився в школі День здоров’я.

О.В. Науменко, президент Школи здорового способу життя