Наука виживання

21 березня 2017 року у рамках загальношкільного екологічного проекту вихованцями 8-9-х класів було проведено творчий звіт під назвою «Наука виживання». Тема заходу вибрана не випадково. Адже, враховуючи екологічну ситуацію в Україні, кожен з нас, насамперед, повинен піклуватися про навколишнє середовище. Метою нашого заходу було узагальнення знань учнів про екологічну ситуацію в Україні, формування життєвого принципу безконфліктного співіснування людини і навколишнього середовища на основі гармонізації стосунків з природою, розвиток пізнавального інтересу, виховання  дбайливого  ставлення до природи.

Під час заходу ми намагалися знайти відповідь на запитання: «Що для тебе планета Земля?». Емблемою свята була Вода, яка має душу, а також крапля — серце води. За допомогою повчальної інсценізації «Зробив діло — гуляй сміло» ми намагалися донести до наших учнів, що найважливішим і найціннішим скарбом на планеті Земля є вода.

Також під час виконання художніх номерів (пісня «Червона рута», вірш «Вода», пісня «Райдуга») ми закликали зберігати все те, що нас оточує: ліси, парки, сквери, річки, озера, зелені насадження, не засмічувати і не руйнувати все те, що віками давало життя на планеті Земля.

З цією метою попередньо було проведено конкурс на кращий малюнок та стіннівку на екологічну тематику, які прикрашали нашу сцену. Переможці конкурсу були нагороджені солодощами.

Поряд з концертною програмою ми організували виставку творчих робіт. На ній були представленні вироби з бісеру, солоного тіста, творчі роботи, присвячені Т.Г.Шевченку, які виготовлені учнями на заняттях гуртка “Художня обробка деревини” (керівник О.В. Ткаченко).  Дівчата представили вироби, які вони вишили та пошили на уроках трудового навчання.

На закінчення дійства піснею «Маленька країна» ми закликали берегти і охороняти всі скарби рідної Корсунщини, краю, де навчаємося та живемо.

Педагогічний колектив: Бондаренко О.М, Ткаченко О.В. – класні керівники ,
Буряченко В.Ф, Жерепа Ю.А. – вихователі.