Змагання з настільного тенісу

З 31 січня по 2 лютого 2017 року в нашій школі проходили змагання з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь 26 учнів (7 дівчат і 19 хлопців). Змагання відбувалися по круговій системі.

Переможцями змагань серед учнів 5-7 класів стали:

Дячок Володимир (7-А клас),  Мариненко Олександр (6 клас),  Ососкало Андрій (6 клас),  Кошелєва Анна (7-С клас), Алібекова Аріна (7-А клас),  Федюк Анна (7-С клас) та  Шабанова Каміла (6 клас), яка наполегливісь та волю до перемоги,  хоч і зайняла 4 місце.

Серед учнів 8-10 класів переможцями змагань стали :

Компанієць Денис (8 клас),   Дубина Богдан (8 клас),   Білоус Вадим (9 клас) ,   Оніщенко Тетяна (8 клас),    Марченко Катерина (10-Г клас).

Всі учні нагороджені грамотами. На даний час діти готуються до фінальних змагань, переможці яких будуть захищати честь школи на  VII  обласних комплексних змаганнях.

В.М. Васькун, вчитель фізкультури