Зустріч з воїнами-інтернаціоналістами

16 лютого 2017 року в рамках місячника героїко-патріотичного виховання та на честь вшанування  учасників бойових дій на території інших держав  відбувся загальношкільний виховний захід «Афганістан – мій  біль, моя пекуча пам’ять».

Проникливою і хвилюючою стала зустріч вихованців школи  з воїнами-інтернаціоналістами – Ляшем Сергієм Григоровичем та Міхеєвим Віталієм Володимировичем.  Вони розповіли учням про свої військові будні, в яких було все: і кров, і сльози, і справжня дружба, і товариська підтримка. Саме такі хлопці, до останнього подиху виконуючи свій військовий обов’язок, довели, що патріотизм –це дійсна любов і відданість Вітчизні.

Поетичні рядки та музичні композиції, які   виконували учні школи, пройшли крізь юні серця і вкотре довели всім присутнім, що найстрашніше і найбезглуздіше у світі – це війна. Хвилиною мовчання вшанували наших земляків та всіх тих, хто загинув у  страшній війні на чужій землі.

Після виступів відбулося живе спілкування, коли учні мали змогу отримати відповіді на свої запитання.

Від імені  всіх  присутніх на заході директор школи Т.Є. Хронік висловила воїнам-інтернаціоналістам  глибоку шану та повагу до їх мужності, побажала, щоб життя їхнє було наповнене миром, спокоєм, здоров’ям і впевненістю в завтрашньому дні.

В.М. Шестопал, заступник директора з виховної роботи