День дружби

2 червня 2017 року в пришкільному таборі «Сонечко» – День дружби. Метою сьогоднішнього дня було згуртувати дітей, дати їм можливість розкрити свої таланти, захоплення, відчути підтримку один одного.

Дружня підтримка в загонах відчувалася скрізь: під час трудового десанту, і під час подорожі в країну «Баскетболія».

Діти з нетерпінням чекали на розважально-ігрову програму «Я, ти, він, вона – дружна 7’я», яку для них підготували вожаті-вихователі (Філоненко І.І., Мошенська Т.П.), адже знали, що на них чекають цікаві конкурси («Дістань цукерку», «Хто перший», «Літні снігові бої»), вікторини, кричали, руханки.

Найбільшого задоволення вихованці отримали від конкурсу «Мумія».

В перерві між конкурсами звучали пісні про дружбу, які підготував кожен загін.

В кінці програми дітлахи визначили закони дружби в таборі та на знак згоди з ними взялися за руки, посміхнулись один одному, обнялися.

Під час теплого кола були визначені найактивніші загони, які підтримували учасників конкурсів та виконавців пісень. Ними стали 9 та 10 загони.

День в таборі непомітно добіг кінця, але, сподіваємось, дружба залишиться назавжди.

О.В. Науменко, вихователь